Chcete financovat své bydlení? ČSOB vám může pomoci

Financovat své bydlení může být problém, nemáte-li dostatečné úspory. Nemusíte však zoufat, jelikož ČSOB je bankou, která vám může díky širokému portfoliu svých produktů pomoci.

Pokud mluvíme o oblasti bydlení, máte samozřejmě na výběr z mnoha různých produktů, které s jeho financováním přímo souvisí. Pokud budeme konkrétní, můžeme si půjčit třeba na koupi nového domu nebo bytu, stejně tak jako na rekonstrukci, popřípadě jenom na vybavení. To vše jsou produkty, které tato banka může nabídnout. Pojďme se na ně podívat a zhodnotit jednotlivé varianty.

To hlavní, co ČSOB nabídne? Hypotéky

Začít samozřejmě musíme klasickým produktem, kterým není žádný jiný, než hypotéky. Ty jsou u banky spojeny s možností toho, jak si půjčit částku od 200 000 Kč, a to na dobu až 40 let. Samozřejmě v tomto směru nabídne ČSOB hned několik konkrétních specifických produktů. Pokud si je zmapujeme, patří sem třeba hypotéka s bonusem, v rámci kterého je vám její část odpuštěna. Dobrou volbou ale může být třeba také hypotéka s garantovanou výší splátky, nebo také hypotéka bez dokládání příjmů. Vše doplňuje ale i předhypoteční úvěr, který je také spojený s nákupem nemovitosti, která však nesplňuje podmínky zřízení zástavního práva.

ČSOB úvodní stránka vás navede i k půjčkám na bydlení

V oblasti bydlení se ale můžeme setkat také s půjčkami, které mohou s naší nemovitostí souviset. V takových případech není problém získat třeba až 600 000 Kč na dobu až 10 let. Mezi hlavní produkt, ke kterému vás ČSOB úvodní stránka může zavést, je určitě půjčka na lepší bydlení. Není však jediným úvěrovým produktem, kdy lze peníze čerpat třeba i na nákup vybavením nebo na rekonstrukci. V tomto směru pomůže buď bezstarostná hypotéka, nebo také americká hypotéka. Ačkoliv název klame, jedná se skutečně spíše o možnosti standardní půjčky, než klasickou hypotéku.