Co nám nabídne Fio banka v oblasti osobních účtů?

Bankovní účet má dnes každý z nás. A to proto, že ho využíváme jak na příjem, tak odesílání peněz. Zjistěte, jaké možnosti nabídne dnes velmi oblíbená a vyhledávaná Fio banka.

Začít je vhodné určitě tou nejvíce specifickou možností, do které se řadí účet transparentní. Ten může být využitý třeba různými občanskými sdruženími a dalšími institucemi. Specifikum daného účtu je v tom, že díky němu můžete snadno zveřejnit všechny platby a zůstatky, které se ho týkají. Každý tak může přesně vidět, kolik daných peněz instituce má a jak s nimi konkrétně umí hospodařit.

Co nabídne Fio banka běžným občanům?

Nyní se můžeme podívat i na klasiku, a to v podobě osobního účtu. Když s tímto produktem Fio banka na náš trh přicházela, byl zajímavý v tom, že byl zcela zdarma. Stejně tak byl bez jakýchkoliv limitů i omezení. To samozřejmě vydrželo do současné doby a tak ho lidé mohou snadno využívat i nyní. Tím hlavním pozitivem, které Fio banka nabídne, je bezplatné vedení, bezplatné transakce, ale dnes i možnost sjednat si ho jak na pobočce, tak i jednoduše v pohodlí vašeho domova. Tedy prostřednictvím internetu. Samozřejmě k účtu je k dispozici také platební karta, která je vydaná zcela zdarma. Jedná se o kartu MasterCard, která je samozřejmě bezkontaktní.

Fio nabídne i alternativu pro podnikatele

Kromě osobního účtu je to také účet podnikatelský. Ten je určený nejenom pro živnostníky, ale je možné ho sjednat také pro právnické osoby – tedy firmy. I u tohoto účtu platí, že ho Fio nabídne zdarma bez poplatků a různých omezení. Navíc dává podnikatelům možnost mnohem širšího využití. Pokud chcete své platby spravovat efektivněji, může být dobrou volbou třeba API bankovnictví, díky čemuž lze vše párovat, nebo realizovat příkazy jednoduše pomocí synchronizování datových souborů. Jistotou účtu je i zde platební karta.