Jak se liší účty, které mBank nabídne svým klientům?

To hlavní, co v oblasti bankovnictví využíváme, to jsou samozřejmě účty určené pro správu našich peněz. Zjistěte s námi, jak se liší takové, které může současným klientům nabídnout právě mBank.

Každý banka se liší tím, že může nabízet nejenom jiné služby a produkty, ale také tím, že se v mnoha parametrech od své konkurence liší. Na to je dobré hledět třeba ve chvíli, kdy vybíráte ten správný bankovní účet pro vaše potřeby. Ten by měl primárně sloužit jako prostředek efektivní správy vašich financí. Nabídnout ale může mnohem více.

Základní produkt tvoří u mBank takzvané mKonto

Pokud si u této banky budete chtít otevřít běžný účet, najdete ho pod názvem mKonto. Jedná se o účet osobní, určený všem klientům, kteří nechtějí platit zbytečné poplatky. V rámci něho tak nabídne mBank nejenom bezplatné vedení, ale i bezplatné příchozí, stejně jako odchozí platby v rámci české republiky. Co je také zdarma, to je výběr z tuzemských bankomatů – pokud v měsíci uskutečníte maximálně tři výběry. Potěší ale i možnost získat bezkontaktní platební kartu, stejně jako efektivní správu prostřednictvím internetového bankovnictví.

Na webu mBank.cz získáte informace i o spořicích účtech

Banka prostřednictvím svého webu ale nabídne i informace účtech spořicích. Tedy o takových, kde máte své peníze nejenom uloženy, ale kde je také zhodnocujete. Ukázkou takové možnosti je dle webu mBank.cz produkt s názvem eMax. Ten nabídne nejenom úročení, ale i možnost mít peníze kdykoliv k dispozici. Navíc je můžete čerpat i prostřednictvím platební karty. Zajímavou nadstavbou tohoto účtu je poté konto eMax Plus, který nabídne úrokovou sazbu 0,8 % p. a. Samozřejmě i zde vás čeká bezplatné vedení účtu, nebo možnost využívat i bezplatné příchozí platby, nebo jednu odchozí platbu. Navíc takové účty můžete jako jedna osoba založit hned 4 najednou.