Jaké hlavní výhody přinese běžný účet od Equa bank?

Pokud hledáme možnost bankovního účtu, je dobré hledět především na to, na kolik nás vyjde. Klasikou u menších bank je to, že nabízejí účet zdarma. A jinak tomu není ani v případě Equa bank.

Pokud mluvíme o tom, že je daný účet zdarma, musíme samozřejmě říci, že je tím myšleno primárně jeho bezplatné vedení. To ale není vše, jelikož stejně tak neplatíte ani za příchozí, stejně jako za odchozí tuzemské transakce. Výhodou je navíc to, že se to týká jak účtu v tuzemské měně, tak se to týká také možnosti, kdy si ho otevřete v dolarech, popřípadě také v eurech. I tyto možnosti banka nabídne.

Equa bank vám umožní i bezplatný výběr z bankomatů

Příjemnou zprávou je určitě fakt, že zdarma budete mít také výběry z bankomatů. A to nikoliv jenom z těch, které patří bance. Dané pozitivum se týká všech bankomatů na našem trhu. Pokud vyrazíte do zahraničí, ani tam vás Equa bank nezklame. A to z toho důvodu, že zde vám umožní si vybrat za poměrně příjemných 9 korun českých. Samozřejmě to vše v rámci platební karty, kterou k účtu dostanete. Ta je také zdarma a logicky jde již o bezkontaktní verzi. Navíc je propojena s bonusovým programem s možností čerpání výhod.

Bankovní účty je možné sjednat i z domova

Že se banka snaží klientům skutečně vycházet maximálně vstříc, to dokazuje i fakt, že kvůli založení účtu už nemusíte na pobočku. Běžné bankovní účty je totiž možné sjednat i online, z pohodlí vašeho domova. Pokud navíc přecházíte od jiné banky, zajistí Equa bank to, aby byl celý proces co nejjednodušší a nejrychlejší a tak za vás vše zařídí. A dosud nezmíněným bonusem na závěr je také to, že svůj účet můžete ovládat jak v rámci internetového, tak i mobilního bankovnictví. Budete tak mít dokonalý přehled o svých penězích. A to kdykoliv kdekoliv, jelikož jediné, co je potřeba, je samozřejmě připojení k internetu.