Jaké jsou nejznámější úvěry, které Česká spořitelna nabídne?

Banky, jako je například Česká spořitelna, jsou zde nejenom proto, aby nám umožnili správu našich financí. Ony nám umožní si je také půjčit. Podívejte se, jaká nabídka úvěrů je u této banky k dispozici.

Peníze dnes potřebuje téměř každý. Pokud jich máme nedostatek, jsme samozřejmě odkázáni na nutnost si dané prostředky půjčit. Nejjednodušší cestou je oslovit banku, u které máme také svůj osobní účet. Pokud je tou vaší právě zmiňovaná Česká spořitelna, poradíme vám, z jakých úvěrových produktů můžete aktuálně vybírat.

Česká spořitelna nabízí primárně klasickou půjčku a spotřebitelský úvěr

Právě tyto dvě možnosti patří mezi ty nejoblíbenější, které lze aktuálně i banky poptávat. První jmenovaný ty, a to půjčka je vhodná skutečně na cokoliv, bez jakéhokoliv omezení využití. Můžeme si tak za získané peníze pořídit skutečně vše, od vybavení domácnosti, přes auto, ale stejně tak ji lze použít i na vyřešení našich finančních problémů. Tím druhým úvěrem, který Česká spořitelna nabídne, je úvěr spotřebitelský. Ten už má jasně daný účel, a pokud si ho vezmeme, je třeba na tuto podmínku myslet. Rozsah možností je však široký, od domácnosti, přes elektroniku a spotřebiče, až třeba po auto, nebo dokonce také dovolenou.

CSAS dokáže vyhovět i studentům

Poměrně specifickým druhem úvěru je ten, který je určený současným studentům. Ani zde sice není třeba dokládat účel použití, ale předpokládá se, že peníze budou využity právě v souvislosti se studiem. Na rozdíl od klasické půjčky má tato varianta výhodu v tom, že má benevolentnější podmínky získání. To poslední, co CSAS v segmentu úvěrových produktů nabídne, to je úvěr od Buřinky. Tedy úvěr spojený se stavebním spořením a který je určený především na vybavení, stejně jako rekonstrukci bytu. Oproti účelové půjčce se liší především tím, že nabídne mnohem nižší úrokové sazby a často i vyšší částky, které lze získat.