Jaké možnosti osobních účtů vám nabídne GEmoney?

Osobní účty dnes patří mezi to hlavní, co u banky můžeme poptávat. Pokud vás zajímají možnosti, jaké účty si můžete sjednat i vy nebo vaše děti, pojďme se na ně společně podívat.

Určitě je dobré začít naprostou klasikou, které je v této oblasti k dispozici. Pokud budeme konkrétní, potom GEmoney nabídne bankovní účet, který nese označení Genius bene+. Ten nabídne hned několik velkých výhod, kam patří hlavně to, že je možné získat nejenom vedení účtu, ale i řadu online služeb zcela zdarma. Tím ale pozitiva nekončí, jelikož součástí účtu jsou jak platební karty, tak i praktická bezkontaktní nálepka, která má široké možnosti uplatnění.

GEmoney nabídne i účty pro mladší generace

Zmíněná možnost je samozřejmě určena hlavně pro dospělé, ekonomicky činné obyvatelstvo. Je ale i další možnost spojená s tím, jaké účty si lze otevřít. V rámci nich totiž GEmoney cílí hlavně na mladší klienty. Základem je určitě studentský účet, který banka připravila pro všechny mladé lidi, a to ve věkovém rozmezí 15 – 27 let. Jeho výhodou je hlavně to, že řadu služeb lze v rámci něho využívat zcela zdarma. Druhým kontem, které je určeno pro mladší klientelu, je potom dětský účet. Ten samozřejmě umožní, aby rodiče sjednali konto svým dětem a naučili je tak hlavně hospodařit s jejich penězi.

Nejenom GEmoney internet banka je k účtům k dispozici

Samozřejmě většina zmíněných účtů je spojena také s několika výhodami, které se pozitivně podepisují hlavně na tom, že máme s účtem velmi jednoduchou práci. Třeba GEmoney internet banka nám umožní jednoduše zadávat příkazy, sledovat přijaté platby, nebo čerpat informace o dalších produktech. Tím ale výhody nekončí, jelikož součástí účtů jsou třeba i výhodné debetní karty, které slouží nejenom k placení u obchodníků a k vybírání z bankomatu. Lze s nimi také platit jednoduše online. Navíc je u účtů výhoda i ta, že pokud ho máte, můžete získat slevu 0,5 % ročně na hypotéku.