Jaké možnosti účtů nám nabídne sjednat Komerční banka?

Komerční banka dnes patří mezi ty největší, které na našem trhu aktuálně vůbec jsou. Tomu odpovídá také nabídka služeb a produktů. Pojďme společně zjistit, co je dostupného v segmentu bankovních účtů.

Bankovní účty patří mezi stěžejní nabídku současných bank. A tak je jasné, že právě o ně mají klienti ten největší zájem. Pokud se podíváme na nabídku jedné z velkých bank na trhu, kterou je KB, můžeme využívat řadu různých možností.

Co nabídne KB pro běžného klienta?

Běžným klientem se rozumí osoba, která již dovršila 18. let věku, nehledě na to, zda je ekonomicky činná, nebo není. Takovým může být nabídnut produkt s názvem MůjÚčet. Ten může mít několik parametrů stejně jako několik výhod. Ty vedou k tomu, že lze daný účet mít i zcela bezplatně. Pro náročnější klienty nabídne KB produkt s názvem TOP nabídka. Ten je rozšířen třeba o zlaté platební karty, dvě pojistky, ale i virtuální platební kartu. I u tohoto produktu je možnost čerpat zajímavé varianty odměn, stejně jako platí, že poplatky jsou zde vyšší, než u samotného základu.

Komerční banka cílí také na děti

Nejsou to jenom dospělí, ale jsou to také děti, kterým mohou přijít vhod produkty, které pro ně právě Komerční banka připravila. A sjednat jim je mohou třeba jejich rodiče. To platí o kontě, které nese název Beruška. To má za cíl sjednat účet dětem už v útlém věku. Na něj se poté mohou vkládat peníze třeba od babiček. Primárně je ale účet určený k tomu, aby se děti naučily hospodařit s penězi. To se jim bude hodit i ve věku pozdějším, kdy je možné sjednat také studijní účet, který nese název Konto G2.2. Je primárně určeno všem studentům, kteří nepotřebují nijak zvlášť efektivní správu svých peněz a tak hledají pouze základní služby. Zde už platí, že si dané konto mohou sjednávat studenti samozřejmě sami, a to na jakékoliv pobočce.