Jaké účty nám nabídne UniCredit?

Tato banka má na našem trhu poměrně dobrou tradici, což souvisí také s rozsahem služeb, které nám je schopna v tomto směru nabídnout. Máme-li být konkrétní, je ideální začít u bankovních účtů.

Ty dnes patří mezi naprostý základ toho, co by měla každý banka mít pro své klienty připraveno. Pokud budeme konkrétní, musíme začít tím hlavním, co UniCredit dokáže nabídnout. Je to takzvané U konto, které je určeno pro většinu klientů na klasické bankovní operace. Tato možnost je poté doplněna ještě podobným produktem, kterým je běžný účet. I ten je ideální pro toho, kdo hledá základní nabídku bankovních služeb.

UniCredit dokáže cílit i na mladé

Zmíněné možnosti jsou samozřejmě určeny pro klienty z řad ekonomicky aktivního obyvatelstva. Nejsou ale jedinými variantami, jelikož UniCredit cílí také na mladší klientelu. Mezi tu mohou spadat třeba děti, kterým konta sjednávají jejich rodiče. A to proto, aby se naučili hospodařit se svými penězi. V takovém případě je ideálním produktem takzvané Dětské konto. Jakmile děti povyrostou a stanou se mladými lidmi a studenty, je možné získat další účet, a to konkrétně U konto pro mladé. To vyhovuje právě potřebám mladších lidí a je spojeno také s několika výhodami, které se týkají ceny za správu účtu.

Jak UniCredit Bank uspokojí náročné klienty?

Samotnou nabídku produktů ze sekce účtů a kont již máme téměř zmapovánu. Zapomenout nesmíme ještě na poslední možnost, kterou je účet pro nejnáročnější klientelu. Ten UniCredit Bank nabídne pod názvem Konto Premium. Pokud se podíváme na charakteristiku, potom nám zdarma umožní realizovat transakce v rámci internetového bankovnictví, nabídne bezplatné výběry z bankomatů, nebo zdravotní asistenci s možností lékařské konzultace. Tím nejlepším je poté i možnost získat v ceně konta hned 2 zlaté karty. I to je něco, co dnes patří právě jenom nejnáročnějším klientům.