Jaké výhody může nabídnout Airbank spořicí účet?

Pokud máme peníze, měly bychom je zhodnocovat. Ideální je kombinace nízkého rizika a vysokého úročení. Přesně to může nabídnout Airbank spořicí účet. Pojďte spolu s námi zjistit, jaké může nabídnout výhody.

To nejhorší, co můžeme s našimi penězi udělat, je mít je doma. A to třeba vzhledem k inflaci, která je postupně znehodnocuje. Mnohem lepší cestou totiž je, pokud se naše peníze zhodnocují. Nechceme-li podstupovat rizika spojená s investování, je dobrou volbou spořicí účet. Konkrétně ten, který nabídne Airbank, nabídne klíčovou výhodu, a to úrok 1,1 procenta ročně. Ten navíc není stálý, jelikož se bude zvyšovat v souvislosti s tím, jak se hýbou úroky u konkurence.

Airbank nabízí peníze kdykoliv k dispozici

Ačkoliv vaše finanční prostředky spoříte, máte výhodu v tom, že vám jsou kdykoliv k dispozici. Můžete je tak vybrat, stejně jako je převést třeba na jiný váš, nebo zcela cizí účet. Založení daného účtu je přitom velmi rychlé, jelikož Airbank nabídne dvě hlavní možnosti. Tou první je klasická návštěva pobočky, zatímco druhou variantou je využití internetu. Následně už jenom obdržíte smlouvu a účet je sjednaný.

Airbank internet banking vám umožní spoření ještě zefektivnit

Na mnoha ostatních spořicích účtech dochází k tomu, že peníze vidíte v rámci bankovnictví jako jednu celistvou částku. Nikoliv však u této banky. Pokud budete využívat Airbank internet banking, máte možnost využití jedinečné funkce. Tou jsou takzvané virtuální obálky, které si můžete libovolně nadepsat a peníze do nich přesouvat. Jednoduše uvidíte, kolik máte naspořeno třeba na auto, na dovolenou, nebo na rekonstrukci bytu. Samozřejmě vše je pouze názorné, jelikož peníze se vám i nadále zhodnocují jako jeden celek.

S internetbankingem ale souvisí i další pozitivum. Budete-li chtít z běžného na spořicí účet převést finance, není třeba zadávat klasický příkaz, protože plně postačí potřebný obnos přetáhnout myší. Rychlé a efektivní.