Potřebujete účet? Era jich nabízí hned několik

Bankovní účet dnes může využít každý z nás. Pokud také plánujete jeho zřízení, podívejme se společně na to, jaké možnosti nabídne Era. Dnes poměrně moderní banka na našem trhu.

Účty dnes mají celou řadu praktických využití. Tím hlavním je, že nám na ně může chodit výplata. Tím ale možnosti nekončí, jelikož stejně tak z něho můžeme platit potřebné pravidelné výdaje, nebo lze v rámci něho peníze i zhodnocovat. Každá banka je však v souvislosti se svou nabídkou jiná a tak se podíváme, co v tomto ohledu může nabídnout Era, která je známá také pod názvem Poštovní spořitelna.

Základem nabídky je Era osobní účet

Jelikož banka primárně cílí na osobní finance, je jasné, že tím hlavním produktem bude osobní účet. Ten samozřejmě nabídne možnost jednoduché správy financí, ovládání prostřednictvím internetového bankovnictví a bezpečnost. Tím ale výhody nekončí, jelikož Era nabídne i různá zvýhodnění s ohledem na to, zda účet budou využívat senioři, nebo třeba mladí lidé. Těm tak může jak využívání účtu, tak i služby s ním spojené individuálně přizpůsobit jejich potřebám. Ti nejmenší poté mohou získat i účet s názvem první konto, které nejčastěji zakládají rodiče svým dětem.

Díky Éra přihlášení lze mít i online účet

Kromě běžného účtu lze u banky zvolit také takzvaný online účet. Jak už napovídá sám jeho název, jeho pozitivem je to, že ho téměř kompletně ovládáte online. Stačí využít Éra přihlášení a následně máte vše potřebná na obrazovce monitoru, nebo vašeho mobilního telefonu. Navíc je s tímto účtem spojena platební karta, bezkontaktní nálepka, ale i možnosti jeho bezplatného vedení. Touto variantou ale nabídka také nekončí, jelikož dále jsou k dispozici i účty spořicí, určené hlavně těm, kteří chtějí zhodnocovat své peníze. A to ať už jde o červené konto, nebo dnes klasický spořicí účet.