Raiffeisenbank nabízí mimořádně výhodné refinancování půjček – nevyplatí se ale váhat

Přerůstají Vám Vaše půjčky přes hlavu? Bojíte se, co Vám přinese zítřejší den? V žádném případě se nevyplatí strkat hlavu do písku jako pštros. Ten si myslí, že ve chvíli, kdy nevidí nepřítele, je zachráněn, což je samozřejmě omyl, jenž ho může stát i život. Stejně tak vy si můžete ten svůj přinejmenším pořádně zkomplikovat, pokud se budete chovat podobně a ignorovat problémy. Je naopak třeba začít aktivně jednat a navštívit Raiffeisenbank.

Raiffeisenbank Vám do 31. 8. 2015 vrátí až 50 000 Kč jako bonus!

Čím dříve začnete svoji situaci řešit, tím lépe! Jen do konce srpna 2015 platí mimořádná nabídka, kterou má pro své klienty připravenou Raiffeisenbank. Jestliže si k ní převedete jednu nebo více Vašich půjček, za řádné splácení můžete získat odměnu až 50 000 Kč. Zařízení konsolidace a refinancování závazků je přitom velmi jednoduché. Stačí, když Vám je alespoň 18 let, můžete se prokázat platným dokladem o příjmu a doložíte smlouvu o vzniku úvěru, případně aktuální zůstatek Vašich úvěrů, třeba pomocí výpisu z internetového bankovnictví.

RB konsoliduje závazky až do výše 600 000 Kč

Bance je lhostejné, kolik máte úvěrů. Můžete jich mít i desítky. Podstatné je, aby jejich celková velikost byla mezi 20 000 – 600 000 Kč. Poté již není problém refinancovat Váš úvěr a případně získat další hotovost. Pozor! To je možné dokonce i v případě, kdy k RB převedete jen jedinou nevýhodnou půjčku. Den splátky v měsíci si volíte sami podle toho, který Vám nejvíce vyhovuje. Doporučuje se volit den výplaty nebo těsně po výplatě. Pro to, abyste se nemuseli obávat, že se v budoucnu opět ocitnete v průběhu splácení v tíživé situaci, byste se měli připojistit proti riziku pracovní neschopnosti a riziku ztráty zaměstnání.