Home Credit půjčka nenabízí jenom neúčelový úvěr

Pokud se podíváme na nabídku společnost Home Credit, máme možnost vybírat z celé řady úvěrových produktů. Klasická půjčka je sice základem, ale rozhodně není jedinou možností. Seznamte se s tím, co nabídne dále.

Půjčky jsou dnes běžnou součástí našich životů a tak je můžeme využívat hlavně v souvislosti s investicemi do našeho bytu, auta, ale třeba i bydlení jako takového, nebo v rámci finančních rezerv. Jednou z možností, kde si půjčit, je i nebankovní společnost Home Credit. A možností, jaký úvěr si vzít, je hned několik.

Co nám Home Credit půjčka nabízí dále?

Kromě půjčky vychází vstříc i těm lidem, kteří již několik úvěrů mají, ale chtějí je sloučit. V takovém případě mohou využít takzvanou konsolidaci, tedy sloučení stávajících úvěrů. Dalším zajímavým produktem je též Home Credit půjčka s jasným uvedením účelu. Nejčastěji je tato možnost nazývána jako spotřebitelský úvěr. V rámci něho si tak můžeme koupit třeba elektroniku, vybavení naší domácnosti, věci do dílny či na zahradu, nebo třeba bazén a doplňky k automobilu. A to u celé řady obchodníků, a to jak v kamenných obchodech, tak samozřejmě i na internetu.

Společnost HomeCredit nabízí také karty

Pokud u spotřebitelských půjček ještě zůstaneme, je samostatným produktem také půjčka na auto. K čemu je určena pravděpodobně není nutné více rozebírat. S koupí věcí ale souvisí i poslední možnost, kterou HomeCredit nabídne. Jsou to karty – tedy ty kreditní. Ty jsou nejenom snadnou cestou, jak můžeme platit u celé řady obchodníků, ale jsou i možností, jak mít vždy po ruce zajímavou finanční rezervu. Navíc je s nimi spojeno i bezúročné období, díky čemuž se tak mohou stát jedním z nejvýhodnějších úvěrů, které na celém tuzemském trhu vlastně jsou. Kromě toho jsou dojednány i zajímavé slevy u některých prodejců, čímž lze na mnoha nákupech vydělat i zajímavé sumy.