Čím je charakteristická společnost Profi Credit

Stejně jako řada dalších, i společnost Profi Credit dnes patří mezi známé a prověřené poskytovatele nebankovních půjček. Podívejme se společně na základní charakteristiku tohoto poskytovatele.

Samotná historie společnosti sahá až do roku 1994, kdy byla poprvé založena. Tehdy však ještě jako společnost zabývající se odkupem pohledávek. Až v roce 2000 došlo k tomu, že se společnost začala orientovat i na nabídku nebankovních půjček. V této době také vznikl její současný název. Zapomínat určitě nesmíme ani na neustálý vývoj, který vede ke stále rozšiřující se nabídce aktuálně dostupných úvěrových produktů.

Čím je společnost Profi Credit charakteristická?

Podíváme-li se i na aktuální profil společnosti, je třeba říci, že jde o významného poskytovatele nebankovních úvěrů, který je členem skupiny Profireal Group. Ta samotná působí nejenom u nás, ale i u několika našich sousedů, stejně jako působí také v mnoha dalších zemích především východní Evropy. To jasně ukazuje, že Profi Credit může nabídnout skutečně silné zázemí, stejně jako může nabídnout i široký rozsah služeb. K tomu všemu se váže také celkově férový a především osobní přístup ke každému konkrétnímu klientovi. Ten můžete ocenit i vy sami.

Co může ProfiCredit nabídnout?

Ještě o něco zajímavější je konkrétní nabídka úvěrových produktů. V tomto směru totiž společnost nabízí své úvěry hned v několika segmentech. K dispozici jsou klasické i menší půjčky, stejně jako úvěry pro občany i podnikatele. Pozitivní je na společnosti ProfiCredit také to, že dnes nabízí širokou síť úvěrových poradců. Ti mohou své klienty navštívit nejenom přímo u nich doma, jelikož jsou k dispozici také na několika pobočkách. I na těch lze tedy samotný úvěrový produkt jednoduše vyřídit, stejně jako je možné právě na pobočkách využít i odborné poradenství v této oblasti.