Jaké úvěrové produkty nám nabídne Cofidis?

Tohoto nebankovního poskytovatele půjček rozhodně není třeba nijak zvlášť představovat. Pokud vás zajímá, co vše může nabídnout, pojďte se společně podívat na kompletní přehled produktů.

Jelikož se jedná o společnost, která byla v minulosti známá hlavně jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů, je třeba začít právě jimi. V tomto ohledu je Cofidis ideální volbou ve chvíli, kdy si chceme pořídit téměř cokoliv a splátky. Můžeme tak investovat téměř do jakéhokoliv zboží, které následně získáme bez peněz a postupně ho splácíme. Touto formou lze pořídit i věci v celkové hodnotě 150 000 Kč.

Společnost Cofidis nabídne také kreditní karty

Druhou možností, jaká je v oblasti úvěrů od této společnosti k dispozici, jsou kreditní karty. Ty mohou sloužit nejenom jako zajímavá finanční rezerva. Mohou nám posloužit také ve chvíli, kdy si chceme usnadnit naše nákupy. V tomto ohledu je daný produkt nazýván jako karta Cofidis. Princip karty je stejný, jako například u bankovních domů. Máme schválený limit, ze kterého čerpáme a který následně musíme doplnit. Samozřejmostí je celá řada výhod, jako možnost bezplatného vedení, stejně jako možnost získávat odměny za naše nákupy. A kolik si lze vzít? Až 90 000 Kč.

Nejznámějším produktem jsou Cofidis půjčky bez registru

Ty dnes rozhodně patří mezi nejvyužívanější možnosti, které jsou v tomto směru k dispozici. Podíváme-li se na jejich charakteristiku, můžeme je rozdělit na účelové a neúčelové. Ty neúčelové Cofidis půjčky bez registru jsou určeny na nákup čehokoliv, bez jakéhokoliv omezování. Účelová půjčka už musí být využita konkrétně. Mezi hlavní možnosti spadá třeba nákup našeho automobilu, stejně jako mezi tyto možnosti spadá například i možnost rekonstrukce, nebo nákupu vybavení do našeho bytu. Kompletní nabídku poté doplňuje ještě půjčka partnerská a novomanželská.