Kdo je společnost Cetelem?

Na našem trhu je několik známých poskytovatelů úvěrů. Mezi ty se rozhodně řadí také Cetelem. Tento poskytovatel je charakteristický tím, že je pobočkou francouzské banky BNP Paribas.

Už to samo o sobě jasně ukazuje, že se nejedná o typicky českou, nebo dokonce malou společnost. Na druhou stranu právě s tím může být spjata celá řada výhod. Hlavně potom v oblasti celkového zázemí, stejně jako jistot, se kterými je tato společnost přímo spojena. I proto se dnes může zařadit mezi přední nebankovní společnosti na našem trhu.

Co nám může Cetelem nabídnout?

Základem charakteristiky je také informace o tom, co vše dnes může svým klientům vlastně nabídnout. Jsou to primárně půjčky osobní, které mohou být nejenom účelové, ale mohou být také neúčelové. Stejně tak to jsou také kreditní karty, které můžeme využívat jako formu praktické rezervy. Tím ale rozsah nabízených služeb nekončí. Cetelem se také specializuje na nabídku hypoték, stejně jako na oblasti pojistných produktů. Poslední nezmíněnou možností jsou spotřebitelské úvěry, které jsou sjednávány přímo v prodejnách na konkrétní kupované zboží.

Cetelem.cz má i zodpovědný přístup

Zajímavou charakteristikou této společnosti je rozhodně to, že patří mezi jednu z mála, která má také zodpovědný přístup k samotnému půjčování. To jasně vede hlavně k tomu, že se snaží nabídnout úvěry jenom těm klientům, kterým budou skutečně ku prospěchu. Stejně tak se cetelem.cz zaměřuje také na poskytování jak kvalitních, tak i komplexních finančních služeb, což spočívá právě v široké škále nabízených produktů. Nesmíme však zapomenout ani na to, že aktuálně je společnost zapojena do mnoha asociací a mnoha sdružení, která fungují na principu výměny dat o svých konkrétních klientech. Na mysli máme tedy různé nebankovní, stejně jako leasingové a další jim podobné registry.