Půjčka Zaplo a její charakteristika

V segmentu mikropůjček je několik nebankovních společností, které patří mezi skutečnou špičku. Přesně tak by se dala nazvat také Zaplo. Podívejte se spolu s námi, jaká je její charakteristika.

Hned na úvod je třeba říci, že daná půjčka je rozhodně zajímavá v tom, že nabídne jednoduchost samotné žádosti. V tomto ohledu totiž stačí vyplnit krátký online formulář a žádost může být plnohodnotně podána. Stačí si jenom navolit kombinaci toho, kolik peněz konkrétně potřebujeme. Stejně tak si můžeme navolit i to, na jak dlouho si peníze vezmeme.

Kolik peněz Zaplo nabídne?

Začněme nejprve tím, kolik peněz nám může být prostřednictvím tohoto poskytovatele konkrétně nabídnuto. Tou nejnižší sumou, kterou Zaplo nabídne, je částka 1 000 korun českých. Z té se lze dostat mnohem výše, až na částky, které se vymykají běžnému standardu mikropůjček. Budeme-li totiž konkrétní, může být maximální částkou suma v hodnotě 15 000 korun českých. Ať už si zvolíme jakoukoliv z dostupných částek, máme jistotu, že si bereme neúčelovou půjčku. Tedy úvěrový produkt, který můžeme bez jakéhokoliv omezování využít na cokoli – bez konkrétního dokládání faktur a jiných dokumentů.

Na Zaplo.cz si nastavíme také splatnost

Máme-li vybranou konkrétní částku, může nám tento poskytovatel nabídnout také konkrétní termín splatnosti. Zde musíme podotknout, že se tento úvěrový produkt nesplácí standardně, ale peníze se vrací jednorázově. Zde si můžeme prostřednictvím webu Zaplo.cz navolit konkrétní datum. Nejkratší doba, po kterou můžeme půjčku mít, je termín jednoho týdne. Naopak nejdelší dobou je délka jednoho celého měsíce. Abychom byli ještě konkrétnější, máme na mysli dobu celkem třiceti kalendářních dní. Výhodou je určitě to, že nám daný poskytovatel v případě potřeby umožní termín splatnosti i několikrát během držení půjčky prodloužit.