Společnost Provident a její charakteristika

Vytvoříme-li seznam kvalitních nebankovních společností, bude zde vystupovat i Provident Financial. Tedy společnost, která existuje již od roku 1880, kdy byla založena ve své domovské Británii.

Jak je vidět, tento nebankovní poskytovatel má skutečně dlouhou historii. Ta naše je pochopitelně o něco kratší, jelikož zde tento poskytovatel působí od roku 1997. I u nás je považován za kvalitního poskytovatele půjček, což dokládá mimo jiné fakt, že se na něho do současné doby obrátilo na 1 milion žadatelů právě o finanční úvěry.

Provident je členem silné mezinárodní skupiny

Nejsou to jenom jistoty spojené s férovými podmínkami, ale jsou to i jistoty spojené se zázemím silné zahraniční společnosti. I ty může společnost Provident nabídnout. Ona mezinárodně známá a uznávaná společnost nese název International Personal finance. Aktuálně působí ve třinácti zemích světa a v rámci zapojených společností nabízí své služby a produkty několika milionům zákazníků. Jak jsme zmínili, řada z nich pochází také z naší země. Těmi hlavními zeměmi, na které se tato finanční skupina orientuje je například i nám blízké Slovensko či Polsko, stehně jako Rumunsko, Maďarsko, nebo také Litva a Mexiko.

Provident kalkulačka ukáže výhodnost půjčky

Další důležitou charakteristikou, která se tohoto poskytovatele týká, je zodpovědnost, férový přístup i transparentní podmínky. To vše je jasně viditelné na poskytovaných úvěrových produktech, které jsou nejenom v hotovostní, ale i bezhotovostní formě. O jejich výhodnosti může přesvědčit hlavně Provident kalkulačka, v rámci které je možné si jednoduše spočítat, jak výhodná půjčka samozřejmě bude i pro vás samotné. Stejně tak nezklame ani rychlý a jednoduchý přístup, v rámci kterého může tento oblíbený poskytovatel schválit půjčku přímo u vás doma, bez nutnosti kamkoliv chodit. I to patří mezi zajímavou charakteristiku, kterou se ne každý poskytovatel pyšní.