V čem je unikátní společnost Ferratum?

Tuto společnost jistě není třeba nijak výrazně představovat. V segmentu mikropůjček má totiž velmi dobré jméno. Podívejme se na několik zajímavostí, které se k samotnému poskytovateli vážou.

Tím nejzajímavějším je rozhodně zázemí společnosti. To rozhodně patří mezi největší v rámci tohoto úvěrového trhu. Samotná společnost je součástí velké finanční skupiny Ferratum Group, která má své pobočky ve více než dvaceti zemích světa. Díky tomu disponuje nejenom více než 280 zaměstnanci, ale hlavně obrovským množstvím spokojených klientů. Jejich počet v nedávné době překročil unikátní hodnotu 1,5 milionu lidí. I to je ukázka toho, že společnost a její služby zkrátka fungují velmi dobře.

Ferratum patřila mezi první na našem trhu

Nebudeme-li se na společnost dívat z globálního hlediska, ale podíváme-li se na ni z hlediska lokálního, rozhodně zaujme také. Proč a čím? Jelikož Ferratum byla jednou z prvních společností na našem trhu, která začala půjčky před výplatou aktivně nabízet. To vydrželo až do současné doby, přičemž v rámci ní došlo na poměrně výrazný vývoj jak v oblasti dostupných částek, tak i v oblasti délky splatnosti, nebo rychlosti vyřízení. Vše samozřejmě s ohledem na požadavky zákazníka, nebo standardy nově vznikající konkurence.

Ferratum půjčka byla poprvé poskytnuta v roce 2005

Pokud u historie ještě chvíli zůstaneme, můžeme říci, že poprvé začala společnost poskytovat své mikropůčjky už v roce 2005. V zemích, kde se tak stalo, je tento poskytovatel stále velkou jedničkou. Důvody toho jsou jasné. Jsou spojeny hlavně s tím, nakolik jednoduchý je proces samotného získání, což se pozitivně projeví na tom, že je Ferratum půjčka dostupná skutečně pro každého. Mnohým lidem primárně pomůže vyřešit své aktuální finanční problémy, ale rozhodně to není jediný účel, na který lze peníze získat. Jde o úvěrový produkt neúčelový a tak je na každém, jak s ním konkrétně naloží.