Otázky a odpovědi

Máte dotaz ohledně naší půjčky? Podívejte se na několik nejčastějších dotazů, které jistě pomohou najít správnou odpověď i vám.

 • Pro koho je vaše půjčka určena?

  Pro každého, kdo potřebuje peníze. Je jedno, zda podnikáte neb pracujete, zda jste na mateřské dovolené, nebo hledáte produkt, kterým je půjčka pro nezaměstnané. Dále umíme půjčit také důchodcům, ale i studentům, nebo problémovým klientům.

 • Co musím splnit pro získání půjčky?

  Podmínky máme nastaveny individuálně, s ohledem na půjčku, o kterou si žádáte. Umíme však nabídnout i takové možnosti, kdy vše vyřídíte z pohodlí domova, bez papírování a zbytečného dokládání. Jediné, co je k vyřízení půjčky skutečně potřeba, to je platný občanský průkaz. Ten je nezbytný pro několik údajů z něho, které vyplníte v rámci žádosti.

 • Jak probíhá žádost?

  Jednoduše a online. V celém procesu vám bude nápomocný náš poradce, který vás v rámci jednotlivých kroků provede vším potřebným, co je třeba uvést a vyplnit. Ve finální fázi již získáte možnost zobrazit si takové úvěrové produkty, které plně odpovídají nejenom vašim potřebám, ale i tomu, co jste o sobě v rámci žádosti uvedli. Žádost je navíc tak jednoduchá, že nezabere více času, než jenom několik minut.

 • Jste bankovní nebo nebankovní půjčka?

  Spolupracujeme s celou řadou partnerů jak ze segmentu bankovního, tak i nebankovního. Je tak na vás, jaké možnosti dáte přednost. Náš úkol je bez ohledu na konkrétní segment najít tu nejlepší půjčku, s ohledem na vaše potřeby, ale třeba i nízké úrokové sazby. Právě v nich jsou obě varianty téměř rovnocenné.

 • Co dělat v případě neschopnosti splácet?

  Co nejdříve kontaktujte společnost a domluvte se na dalším postupu. Záležitost rozhodně neodkládejte!

 • Je možné získat půjčku i se záznamem v registru?

  Ano. Využijte některé z nabídek nebankovních společností.

 • Kolik si mohu půjčit?

  Částky, které nabízíme, jsou skutečně velmi rozsáhlé. Můžete využít těch nejmenších půjček na trhu, kdy nabízíme sumy, které začínají už pod částkou 4 000 Kč. Stejně tak nabídneme i desetitisíce a statisíce, nebo částky ještě vyšší. Maximální hranice našich poskytovaných úvěrů je suma 3 000 000 Kč.

 • Jaké jsou způsoby splácení půjčky?

  Existují dva způsoby. Platba bankovním převodem nebo poštovní poukázkou.

 • S jakými poplatky se mohu setkat při vyřizování úvěru?

  Poplatky mohou být jednorázové a opakující se. Jednorázové poplatky jsou například za posouzení a zpracování úvěru a opakující se jsou za vedení nebo správu úvěru.

Kontaktujte nás