Vyřízení půjčky

Máte zájem o naši půjčku a zajímá vás, jakým způsobem je vyřizována? Potom ano, pojďte se podívat na to, jak probíhá proces vyřízení půjčky. Sami tak zjistíte, že vše je mnohem jednodušší, než se může zdát.

Prvním krokem k půjčce je žádost

To hlavní, co je třeba, je podání žádosti. Na tu nikdy nebudete sami, jelikož je zde náš poradce, který vás jednotlivými kroky provede. Jedná se o kroky, jako konkrétní výběr částky, zadání informací o vaší bonitě, stejně jako vyplnění kontaktních údajů a údajů z vašeho občanského průkazu. Ty jsou nezbytné proto, abychom vaši žádost mohli správně posoudit a vyhodnotit.

Vyberte si tu nejlepší půjčku na trhu

Následně vám náš poradce předloží nabídky, které odpovídají nejenom vašim požadavkům, ale odpovídají také vaší bonitě. Díky tomu, že máme navázanou spolupráci s bankami i nebankovními společnostmi opravdu máme co nabídnout, Ostatně o tom se jistě sami přesvědčíte. Díky našim možnostem tak není problémem vybrat tu nejvýhodnější půjčku na trhu. A to jak s ohledem na podmínky, tak s ohledem na výši částek, splatnost, nebo jednotlivé další parametry.

Schvalovací proces

Máte-li vybráno, rozběhne se samotný schvalovací proces. Ten je často individuálním krokem. Mnohdy si vystačíme s informacemi ze žádosti, jindy můžete být kontaktováni operátorem kvůli upřesnění, nebo také doplnění jednotlivých údajů. Každopádně se snažíme, aby schválení bylo co možná nejrychlejší. A tak po dodání všeho potřebného můžeme být schopni některé typy půjček vyřídit i za pár minut. To se hodí, pokud na peníze opravdu spěcháte.

Odeslání požadované půjčky na váš účet

Jakmile je vaše žádost schválena, dochází k poslednímu důležitému kroku, a to zaslání penězi váš bankovní účet. Tedy na ten, který zadáte v samotné žádosti o půjčku. Jakmile peníze dorazí, jsou samozřejmě vaše a je jenom na vás, na co je budete konkrétně využívat. Pro nás je důležité jenom to, abyste je spláceli dle domluveného kalendáře, který spolu sjednáme.